سومین سمپوزیوم بین المللی انجمن اندودانتیست های ایران و اولین همایش جامع انجمن اندودانتیست های ایران شعبه استان اصفهان


پیام

با یاری ایزد منان  سومین سمپوزیم بین المللی انجمن اندودانتیست های ایران و اولین همایش جامع انجمن اندودانتیست های ایران شعبه استان اصفهان  از تاریخ 14 لغایت 17 آذر ماه 1396  در شهر زیبا و تاریخی اصفهان برگزار می گردد .

این  دو گردهمایی بازتابی از پیشرفت و توسعه علم اندودانتیکس در قرن بیست و یکم را در محیطی خلاق ارائه میدهد و محل مناسبی را برای طیف گسترده ای از دندانپزشکان متخصص و عمومی و همچنین دستیاران و دانشجویان دندانپزشکی و شرکت های تجهیزات و مواد دندانپزشکی فراهم می آورد.

برگزار کنندگان  تمام همت وتلاش خود را جهت برنامه ریزی جامع و در عین حال متمرکز  به کار بسته اند. برنامه های علمی  شامل سخنرانی های کاربردی توسط دانشمندان برجسته داخلی و خارجی، پانل های پرسش و پاسخ ، کارگاه های آموزشی متعدد، ارائه پوستر و نمایشگاه تجهیزات و مواد دندانپزشکی و همچنین امکان بازدید از اماکن دیدنی و تاریخی شهر زیبای اصفهان برای همکاران ارجمند مهیا می باشد. در این سمپوزیوم و همایش که به همت انجمن اندودانتیست های ایران شعبه استان اصفهان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار میگردد، اعضای هیئت علمی از تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، مراکز تحقیقاتی وابسته و سازمان های ذیربط، دانشگاه ملی سئول و اعضای کنفدراسیون اندودانتیست های آسیا و اقیانوسیه مشارکت فعال دارند. به امید دیدار شما در سومین سمپوزیم بین المللی انجمن اندودانتیست های ایران و اولین همایش جامع انجمن اندودانتیست های ایران شعبه استان اصفهان.

 

                                                                           

دکتر عباسعلی خادمی

دکتر مسعود ساعتچی

رییس 

دبیر 

 

 


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان