سومین سمپوزیوم بین المللی انجمن اندودانتیست های ایران و اولین همایش جامع انجمن اندودانتیست های ایران شعبه استان اصفهان


عضویت درسامانه

لطفا دقت نماييد كه جهت شركت در سمپوزیوم و ارسال مقاله ابتدا بايد در سامانه ثبت نام كرده و در سمپوزیوم عضو شويد.با كليك برروي اين لينك به صفحه ثبت نام در سامانه هدايت خواهيد شد. 

http://seminar.mui.ac.ir/Register.aspx

 

نحوه ثبت نام:

لطفا به اين موارد توجه فرماييد
١- ابتدا اطلاعات شخصي درخواست شده را وارد كنيد و سپس بر روي دكمه ايجاد كاربر كليك نماييد.
٢-دقت كنيدكه شما با زدن دكمه ايجاد كاربربه صفحه بعدي منتقل خواهيد شد.
٣-حالا ميبايست از ميان اسامي همايش هاي موجود، "سومين سمپوزيوم بين المللي انجمن اندودانتيستهاي ايران و..." را انتخاب نموده و در قدم بعد نوع شركت در همايش را انتخاب نماييد.


انواع شركت در همايش بدين شرح مي باشد:
-شركت كننده:
اين گزينه به نحوي طراحي شده است كه افراد ميتوانند علاوه بر عضويت در سامانه، در سمپوزيوم نيز ثبت نام بنمايند. درگاه اينترنتي به زودي براي اين نوع ثبت نامي باز خواهد شد و علاقه مندان ميتوانند از طريق تمامي كارتهاي عضو شتاب هزينه ثبت نام در سمپوزيوم را پرداخت نمايند. اين نوع شركت در همايش امكان ارسال مقاله ندارد.
-سخنران مدعو:
اين گزينه به نحوي طراحي شده است كه سخنرانان مدعو گرامي ميتوانند علاوه بر عضويت در سامانه خلاصه مقالات خود را نيز از طريق سامانه ارسال نمايند. هزينه اي براي اين عزيزان تعريف نخواهد شد.
-ارائه مقاله (سخنران/پوستر)
اين گزينه به نحوي طراحي شده است كه علاقه مندان بتوانند علاوه بر عضويت در سامانه خلاصه مقالات خود را نيز از طريق سامانه ارسال نمايند. هزينه اي براي اين عزيزان تعريف نخواهد شد.


نكته مهم:
عضويت در سامانه الزاما به منظور ثبت نام (پرداخت هزينه و كسب امتياز آموزش مداوم) در سمپوزيوم نيست. با اين حال شما با عضويت در سامانه ميتوانيد از اخبار سمپوزيوم آگاه شويد و در ضمن همانطور كه گفته شد در صورت تمايل به ارسال خلاصه مقاله از طريق سامانه بايستي ابتدا عضو شويد.

٤- سپس به صورت خودكار به صفحه كنترل پنل خود هدايت خواهيد شد و ميتوانيد از پروفايل خود استفاده نماييد.


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان