مهلت ارسال خلاصه مقاله
تا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


ثبت نام جهت شرکت در همایش
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتپیام دبیر اجرایی همایش

پیام دبیر اجرایی

به نام خدا

چهارهمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی 3 الی 5 مردادماه ۱۳۹7 در اصفهان به همت اساتید ، پژوهشگران و نخبگان متخصص گروه های جراحی دهان، فک و صورت ، پروتزهای دندانی،پریو و رادیولوژی دهان، فک و صورت و ... برگزار می گردد.

هدف از برگزاری این کنگره برگزاری یک نشست علمی صمیمی جهت تبادل آخرین دستاوردها و تکنولوژی ها در زمینه درمان ایمپلنت های دندانی می باشد

کمیته علمی این کنگره یک سال زمان جهت برنامه ریزی صرف کردند تا بتوانند کنگره ای شایسته با همکاری ارزشمند دانشکده دندانپزشکی و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و انجمن ....برگزار کنند.

باید یادآور شویم در کنار این همایش نمایشگاهی از آخرین دستاوردهای دارویی و تکنولوژی در زمینه درمان ایمپلنت های دندانی و سایر تجهیزات دندانپزشکی برگزار می گردد

امید است که بتوانیم با ایجاد فضایی مناسب و کار آمد با بهره گیری از مشارکت فعال و اظهار نظر همه شرکت کنندگان فرصتی را فراهم آورده تا مرزهای علم دندانپزشکی را در درمان بی دندانی به پیش برانیم و با هدف هم افزایی علمی با همکاری گروه های مرتبط بهترین درمان را به بیماران اهدا کنیم.

دکتر سید محمد رضوی

دکتر جابر یقینی 

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

03137925586

نمابر

03137925586

ایمیل

dirc@dnt.mui.ac.ir

آدرس

اصفهان-خیابان هزار جریب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دانشکده دندانپزشکی -مرکز تحقیقات ایمپلنت های دندانی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان