مهلت ارسال خلاصه مقاله
تا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


ثبت نام جهت شرکت در همایش
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتدرباره همایش

درباره همایش

هرساله تعداد زیادی از بیماران با نقص بی دندانی به کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی مراجعه می کنند و آمار بالای 500 هزار واحد ایمپلنت کار شده در سال برای ایشان نشان دهنده پتانسیل بالای ایران در درمان موفق ایمپلنت دندانی است که همین امر موجب آن شده است تا مرکز تحقیقات ایمپلنت برگزاری همایش های بین المللی ایمپلنت های دندانی را جز اهداف خود قرار داده تا از این طریق با به روزرسانی اطلاعات ایمپلنتولوژیست ها و دعوت از متخصصین برتر دنیا در این رشته اصفهان را در خاورمیانه و جهان به عنوان قطب علمی ایمپلنتولوژی معرفی نماید.

بنابراین توجه ویژه بر روی شناخت، تشخیص، درمان های پروتز و جراحی می تواند بسیاری از این مشکلات را که باعث شکست درمان ایمپلنت در این بیماران و جراحات ناشی از آن را برطرف کند.

در طی برگزاری این کنگره بحث های علمی ارزشمندی بر روی محورهای زیر ارائه خواهد شد:

روش های نوین در درمان ایمپلنت

تشخیص و درمان در کامپلیکیشن های ایمپلنت

اخلاق مداری در درمان ایمپلنت های دندانی

دندانپزشکی مبتنی بر دیجیتال

زیبایی در درمان ایمپلنت

 

برای رسیدن به این مهم تلاش شده تا علاوه بردعوت از نخبگان و متخصصان ایرانی با دعوت از همکاران وپژوهشگران با تجربه ازکشورهای مختلف آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیا با ایراد سخنرانی های ارزشمند فضایی بین المللی برای تبادل آخرین درمان ها، فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا فراهم شود.

ضمن قدردانی ویژه از کلیه پژوهشگران و همکارانی که مقاله های خود را به صورت ارائه سخنرانی و یا ارائه پوستر به دبیرخانه کنگره ارسال خواهند نمود، آرزوی سپری شدن اوقاتی به یاد ماندنی در زمان برگزاری چهارهمین کنگره بین المللی ایمپلنت های دندانی در شهر زیبا و تاریخی اصفهان را داریم.

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

03137925586

نمابر

03137925586

ایمیل

dirc@dnt.mui.ac.ir

آدرس

اصفهان-خیابان هزار جریب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دانشکده دندانپزشکی -مرکز تحقیقات ایمپلنت های دندانی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان