مهلت ارسال خلاصه مقاله
تا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


ثبت نام جهت شرکت در همایش
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتپیام دبیر علمی همایش

پیام دبیر علمی

دندان یکی از ارزشمند ترين ارگان های بدن انسان به شمار می رود که تاثیر به سزایی در سلامت و زیبایی دارد ، در گذشته بیمارانی که با نقص بی دندانی مواجه می شدند امید خود را به یکباره برای داشتن حس داشتن دندان طبیعی از دست می دادند . راه حل هايي كه در گذشته غير ممكن و پر هزينه به نظر مي رسيدند، امروزه به لحاظ درمانی قابل دستيابي شده اند. با بكارگيري ایمپلنت های دندانی و روش های navigation در جراحی و ساخت پروتز به کمک CAD_CAM و .... اشاره کرد که اين امر مستلزم همكاري و تعامل فراگير در توسعه و بكارگيري دانش و فناوري هاي گروه های مرتبط دندانپزشکی و دیجیتال می باشد. 

 

تجربه مرکز تحقیقات ایمپلنت های دندانی در برگزاري 3 دوره همايش دو سالانه بین المللی ایمپلنت های دندانی با مشاركت گسترده انجمن های پروتز ، جراحی و پریو و مراكز مرتبط، دانشگاه ها و موسسات علمي و تحقيقاتي حاكي از آن است كه اين همايش به عنوان يك رويداد علمي و كاربردي، مورد پذيرش محققان، اساتيد و دندانپزشکان قرار گرفته است. هدف اين همايش، هم انديشي در جهت پاسخگويي به نيازهاي ایمپلنتولوژیست ها در ارائه یک طرح درمان موفق مي باشد. همچنين اين همايش ظرفيت هاي جديدي را برای توسعه پژوهش هاي بنيادين و ارائه راهكارهاي حل مسائل و چالش هاي فرآروي دندانپزشکان و متخصصین ايجاد نموده است. لذا دبيرخانه همايش در نظر دارد با برنامه ريزي هاي موثرتر و جلب مشاركت گسترده تر مخاطبان و ذينفعان، زمينه هاي بهره مندي از اين ظرفيت ها را براي پاسخگويي به این نياز علمی فراهم آورد. 

اين همايش، كه بزرگترين گردهمايي دندانپزشکان و متخصصان حوزه ایمپلنتولوژی در اصفهان محسوب مي گردد، با تمركز بر موضوعات

روش های نوین در درمان ایمپلنت

تشخیص و درمان در کامپلیکیشن های ایمپلنت

اخلاق مداری در درمان ایمپلنت های دندانی

دندانپزشکی مبتنی بر دیجیتال

زیبایی در درمان ایمپلنت

چهارمین دوره خود را با شعار " همه برای یک لبخند " در تاريخ 3 الی5 مرداد ماه 1397 با حضور اساتيد و صاحبنظران برجسته بين المللي و داخلي، مشتمل بر بخش هاي ارائه مقالات و پوستر، كارگاه هاي آموزشي، سخنراني هاي كليدي و ميز گردهاي تخصصي برگزار مي نماید.  بدينوسيله از تمامي محققان، متخصصان و دندانپزشکان دعوت مي گردد مقالات خود را با توجه به محورهاي همایش تهيه و به دبيرخانه ی چهارهمين همايش بين المللي ایمپلنت های دندانی ارسال نمايند. 

همچنین همزمان با برگزاري همايش، نمايشگاه جانبي نيز برگزار خواهد شد كه فرصتي براي شركت‌ها و موسسات فعال در حوزه دندانپزشکی جهت ارائه آخرين دستاوردهاي خود می باشد که در يك فضاي علمي مورد توجه مخاطبان قرار خواهد گرفت.

دکتر احمد مقاره عابد

دکتر سعید نصوحیان

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

03137925586

نمابر

03137925586

ایمیل

dirc@dnt.mui.ac.ir

آدرس

اصفهان-خیابان هزار جریب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دانشکده دندانپزشکی -مرکز تحقیقات ایمپلنت های دندانی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان