کارگاه آشنایی با مفاهیم پایه اعتیاد
27 بهمن 1395

کارگاه آشنایی با مفاهیم پایه اعتیاد در راستای پیشگیری از سوء مصرف مواد   


ادامه مطلب ...

کارگاه رفتارهای پرخطر
27 بهمن 1395

کارگاه رفتارهای پرخطر


ادامه مطلب ...

کارگاه پایگاه اطلاعاتی
27 بهمن 1395

کارگاه آشنایی با پایگاه اطلاعاتی Cochrane


ادامه مطلب ...

فرمت ارائه سخنرانی
27 بهمن 1395

فرمت ارائه سخنرانی


ادامه مطلب ...

فرمت ارائه پوستر الکترونیک
27 بهمن 1395

فایل فرمت ارائه پوستر الکترونیک


ادامه مطلب ...

لیست مقالات پذیرش شده در همایش
15 دی 1395

لیست مقالات پذیرش شده در همایش به صورت سخنرانی، پوستر و پوستر الکترونیک

ادامه مطلب ...

مجوز تخصیص امتیاز بازآموزی
1 آذر 1395

تذکر مهم: جهت دریافت امتیاز بازآموزی همایش حداکثر تا یکروز قبل از شروع برنامه از طریق نام کاربری خود در سامانه آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی استان محل اقامت خود و یا سامانه www.ircme.ir ثبت نام نمایید.

در غیر اینصورت دبیرخانه تعهدی نسبت به صدور گواهی بازآموزی نخواهد داشت


ادامه مطلب ...

روش تهیه پوستر الکترونیک
1 آذر 1395

تهيه پوستر الکترونيک (E-poster): پوسترهاي کنگره بايد با استفاده از نرم افزار Microsoft PowerPoint تهيه گردند. بدين منظور رعايت موارد ذيل ضروري مي باشد:
تعداد صفحات (اسلايدها) بايد يک عدد باشد.
فرمت اسلايد مورد نظر بايد به صورت عمودي باشد (براي اين کار مي توانيد از منوي Design، به بخش Slide Orientation مراجعه کرده و گزينه Portrait را انتخاب نماييد).
.


ادامه مطلب ...

روش تهیه پوستر
1 آذر 1395

باتوجه به حجم بسيار زياد از مقالات ارسال شده به دبيرخانه همايش و عدم امکان ارائه آنها بصورت سخنراني، عمده مقالات در غالب پوستر در زمانهاي معين ارائه ميگردند که برنامه زمانبندي آن بزودي)و پس از ارسال هزينه ثبت نام در همايش )اعلام خواهد شد. بنابراين تلاش براين است که پوسترها به نحوي تهيه شوند که شرکت کنندگان در زمانهاي تعيين شده و کوتاه براحتي بتوانند موضوعات مورد علاقه خود را مورد مطالعه قرار دهند
روش تهيه پوستر
پوسترها برحسب شماره پوستر (شماره پانل)هاي ارائه شده از سوي همايش بصورت عمودي و در ابعاد حدودي 120 ×90 سانتي متر و به زبان انگليسي و فارسي (مطابق زبان نگارش مقاله) به گونه اي تهيه شوند که مشاهده و مطالعه مطالب آن در حالت افقي از سهولت ممکن برخوردار باشد. پوستر بايد داراي عنوان مشخص (همان عنوان ارسال شده به همايش) باشد که در بالاي پوستر با فونت Times new Romanبراي مفالات انگليسي و فونت نازنين براي مفالات فارسي با اندازه 45 در زير آرم سمينار که از لينک زير قابل دانلود است، قرار گيرد. در زير عنوان مقاله با يک خط فاصله و با اندازه کوچکتر ( اندازه 36) نام نويسندگان ذکر گردد. زير نام ارائه دهنده مقاله خط کشيده شود. در خط جداگانه بعدي نشاني دانشگاه يا موسسه محل انجام تحقيق با اندازه 28 نوشته شود. عناوين بخش ها با اندازه 36، متن اصلي مقاله شامل مقدمه، مواد و دستگاه ها، روش ها و نتايج با اندازه 26 و منابع با اندازه 20 نوشته شود و شکل ها و نمودارها، جداول و بحث و جمع بندي بنا به سليقه ارائه دهنده بنحوي تنظيم شود که حداقل از فاصله يک متري قابل رويت و خواندن باشد.
انتظار ميرود به منظور جاذبه بيشتر از طرح، تصوير و اشکال ابداعي و جهت چاپ پوستر از کاغذ نوع مقوايي (ساده، مات يا گلاسه به دلخواه) استفاده شودو از نوشتن مطالب زياد و تهيه پوستر در اندازه هايي غير از اندازه بيان شده جدا" خودداري گردد.
لازم بذکر است که براي تهيه پوستراز الگوي ارائه شده در سايت همايش استفاده نماييد (قرار گرفتن آرم همايش در منتهي اليه فوقاني پوستر الزامي است).


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

03137927621

نمابر

03136699398

ایمیل

health1395@gmail.com

آدرس

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان -دانشکده پرستاری و مامایی - گروه سلامت جامعه و سالمندی

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان