پیام دبیر همایش

پیام دبیر علمی همایش

با ياد و نام خداوند هستي بخش

با عنايت پروردگارمتعال، توفیقی حاصل گردیده تا افتخار میزبانی شما اساتید، دانشجویان و اندیشمندان ارجمند در عرصه سلامت را در همایش کشوری " آموزش و خدمات سلامت فرد، خانواده و جامعه " ازهفتم تا دهم اسفند ماه سال جاری در مهد تمدن اصفهان دارا باشیم .
همایش حاضر در صدد ایجاد بستری مناسب به منظور بروز رسانی دانش و تعامل و تبادل اطلاعات و نظرات علمی اندیشمندان و محققین محترم و انتقال تجارب ارزشمند اساتيد بزرگوار رشته های مختلف تخصصی علوم سلامت ، در راستای ارتقاء سطح دانش و نگرش شركت كنندگان محترم می باشد.
برنامه همایش به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر ارائه و مرور تازه های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف علوم سلامت، امکان مشارکت حداکثری اساتید و شرکت کنندگان در بحث ها و تبادل اندیشه را فراهم سازد و از حضور همزمان صاحب نظران و اساتید برجسته در پانل های مختلف استفاده شود.
این همایش بر انتقال تجارب بین حرفه های مختلف علوم سلامت و تقویت روحیه فعالیت مشارکتی با بهره گیری از رویکرد بین حرفه ای در ارائه خدمات سلامت متمرکز می باشد. همایش در تلاش است با ایجاد فضایی مناسب جهت برقراری ارتباط دوسویه ، انتقال تجربیات و بهره مندی از دانسته های سایر محققین و اندیشمندان را به نحو احسن عملی سازد. اعتقاد ما بر این اصل استوار است که فضای مشارکتی ویژگی لاینفک ارائه خدمات سلامت موفق و کارآمد می باشد.
شرکت کنندگان در این همایش می توانند با همراهی ما در پانل های مختلف تخصصی و کارگاه های کاربردی برنامه ریزی شده، از تجارب اساتید برجسته استفاده نموده و به انتقال دانسته ها و تجارب خود نیز بپردازند. بدون شك ارائه ايده هاي خلاقانه و نتايج ارزشمند پژوهش هاي انجام شده در حيطه هاي مختلف علوم سلامت، برگزاركنندگان را در به انجام رساندن پربارتر همايش ياري خواهد نمود.
امید است با یاری ایزد منان، این همایش کشوری مورد توجه و اقبال شرکت کنندگان قرار گرفته و دستاوردهای آن بتواند گامی هر چند کوتاه در ارتقای سطح دانش، نگرش و عملکرد پایوران حوزه های آموزش و ارائه خدمات سلامت کشور عزیزمان ایران بردارد.
از صمیم قلب حضور سبزتان را در این همایش کشوری ارج می نهیم.
با احترام
دکتر ماهرخ کشوری
دبیر علمی همایش کشوری آموزش و خدمات سلامت فرد، خانواده و جامعه

 

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

03137927621

نمابر

03136699398

ایمیل

health1395@gmail.com

آدرس

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان -دانشکده پرستاری و مامایی - گروه سلامت جامعه و سالمندی

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان