راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله

27 تیر 1395

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


نکات اصلی

  

1- تمامی چکیده مقالات محققین داخلی و خارجی فقط به زبان انگلیسی خواهد بود.

2- نحوه ارائه مقالا ت در این دوره از همایش تنها به صورت پوستر می باشد.

انگلیسی خواهد بود.

  3- مهلت ارسال مقاله‌ها به کمیته علمی کنگره حداکثر تا  تاریخ پایان مرداد ماه 1395 می‌باشد. 

  4- همکاران محترم توجه داشته باشند که مسئولیت نگارش صحیح و ویرایش خلاصه مقالات ارسالی بر عهده نویسندگان بوده و برگزارکنندگان کنگره هیچ گونه مسئولیتی در قبال تصحیح و یا ویرایش متون ارسالی ندارند. بدیهی است که خلاصه مقالات با نگارش ضعیف و ویرایش نشده به نویسندگان محترم عودت داده خواهند شد. بنابراین توصیه می شود، به خصوص در مورد خلاصه مقالات انگلیسی، در صورت لزوم قبل از ارسال خلاصه مقالات، یک فرد مسلط به زبان انگلیسی آنها را بازبینی نماید.

  5- پذیرش مقالات فقط بصورت online و از طریق سایت کنگره به آدرس http://seminar.mui.ac.ir/ICUPGHANامکان پذیر است و دبیرخانه کنگره از پذیرش هر گونه مقاله خارج از سیستم فوق معذور است.

  6-پس از بررسی خلاصه مقالات توسط کمیته علمی و داوران محترم، نتیجه پذیرش و یا عدم پذیرش آنها از طریق صفحه شخصی فرد در سایت و هم چنین پست الکترونیکی به اطلاع نویسنده محترم مسئول (ارائه دهنده مقاله) خواهد رسید.

لازم به ذکر است خلاصه مقاله ارسالی در صورت پذیرش بدون هیچ تغییری در CD خلاصه مقالات درج می گردد و صحت علمی وادبی مقاله به عهده نویسنده یا نویسندگان می باشد

  

خلاصه مقالات ارسالی (فارسی و انگلیسی) بایستی حاوی عناوین زیر باشد:

  ۱- عنوان مقاله (Title)

   ۲- نام نویسنده یا نویسندگان ، وابستگی سازمانی(affiliation)

  ۳- مقدمه و اهداف (Introduction & Objectives)

  ۴- روش اجرا (Materials & Methods)

  ۵- یافته‌ها (Results)

  ۶- نتیجه گیری (Conclusion)

  ۷- کلمات کلیدی (key words)

نحوه نگارش خلاصه مقاله:

-   خلاصه مقالات باید به صورت فایل Word و PDF ارسال شوند.

-    برای نوشتن خلاصه مقالات به زبان فارسی لطفا از قلم B Nazanin با اندازه ۱۲ و انگلیسی از قلم Times New Roman با اندازه ۱۲ استفاده نمائید.

-    عنوان خلاصه مقاله فارسی با فونت B Titer با حداکثر اندازه ۱۴ نوشته شود و خلاصه مقاله انگلیسی با فونت Times New Roman با حداکثر اندازه ۱۴ نوشته شود. دقت فرمایید که فقط حرف اول کلمه اول با حرف بزرگ و بقیه حروف کل کلمات ( به غیر از اسامی خاص ) با حروف کوچک باشد. کل عنوان Bold شود.

-   زیر اسم ارایه دهنده خط کشیده شود.

-  خلاصه مقاله باید حداکثر از 250 کلمه تشکیل شده باشد.

 همکاران محترم جهت ثبت نام از تاریخ 27/4/1395 به آدرس www.seminar.mui.ac.ir/  مراجعه وپس از انتخاب گزینه" ثبت نام" درصفحه ورودی ضمن تکمیل کلیه فیلد ها، نسبت به ثبت نام Online در همایش و انتخاب شناسه و رمز عبور اقدام نمایند که برای ورود مجدد به سیستم و دریافت نهایی پذیرش ویا رد، تاریخ و زمان ارائه مقاله مورد استفاده قرار می گیرد. پس از ثبت نام اولیه ، تاییدیه ثبت نام به طور خودکار به شماره موبایل فرد ثبت نام کننده ارسال خواهد شد.لازم به تذکر است ارائه نشانی دقیق، تلفن (ثابت وهمراه) و ادرس ایمیل صحیح، مسئولین برگزاری هما یش را در برقراری ارتباط سریع و موثر با شرکت کنندگان محترم یاری خواهد رساند، لذا از کلیه همکاران گرامی درخواست می شود در هنگام ثبت نام Online فرم مربوطه را با دقت کافی تکمیل فرمایند.

همکاران گرامی که قصد ارسال خلاصه مقاله را دارند، می توانند پس از مطالعه راهنمای آماده سازی خلاصه مقالات موجود در صفحه اصلی وب سایت همایش و درج نام کاربری و رمز عبور، به کنترل پانل خود وارد شده وسپس با کلیک بر روی زبانه " ثبت مقاله" نسبت به تکمیل اطلاعات مربوط به عنوان مقاله ، موضوع ومحور فرعی و نویسندگان مقاله اقدام و در صفحه بعد، با انتخاب گزینه "ارسال فایل های مقاله"، خلاصه مقاله خود را به زبان انگلیسی با فرمت   doc   یا docxآپلود نمایند. پس از اتمام مراحل ارسال، تایید به دریافت خلاصه مقاله در فاصله 24 ساعت به ادرس پست الکترونیکی فرستنده ارسال خواهد شد. بدیهی است دبیرخانه همایش از پذیرش مقالات ارسالی از طریق ایمیل، دورنگارو پست عادی معذور است. لذا ضروی است علاقمندان صرفا از طریق سیستم پذیرش Online همایش نسبت به ارسال خلاصه مقاله خود اقدام نمایند.

درج خلاصه مقالات پذیرفته شده درکتاب همایش منوط به تکمیل ثبت نام و پرداخت هزینه  می باشد و لذا ضرور ی است کلیه همکاران محترمی که مقاله آنان جهت ارائه پوستر پذیرفته می شود نسبت به پرداخت هزینه ثبت نم شرکت در همایش اقدام فرمایند.

مهلت ارسال خلاصه مقالات حداکثر تا تاریخ پایان مرداد ماه 1395 می باشد. بدیهی است در صورت تمدید مهلت ارسال، مراتب از طریق قسمت اخبار سایت همایش به اطلاع همکاران گرامی خواهد رسید.

از کلیه اساتید وپژوهشگرا ن گرامی که مقاله انان یه صورت پوستر پذیرفته می شود تقاضا می شود پوستر های خود را بر اساس راهنمای تهیه پوستر صرفا" به زبان انگلیسی تهیه و ارائه نمایند. بدیهی است نصب و ارایه پوستر ها به زبان فارسی مورد پذیرش نخواهد بود.


1239
مطالب مرتبط

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

03133866266

داخلی 4515

تلفن جذب اسپانسر: 09133888860 خانم کیانی

 

نمابر

03133868286

ایمیل

fat.famoori@gmail.com

آدرس

دبیرخانه همایش: اصفهان- میدان جمهوری اسلامی- انتهای خیابان امام خمینی (ره)- بیمارستان کودکان امام حسین (ع)- طبقه همکف

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان