روش تدوین مقاله

راهنمای تنظیم خلاصه مقاله

19:29 1395/1/31

پژوهشگران محترم

خواهشمند است قبل از تنظیم خلاصه مقالات خود، متن زیر را مطالعه فرمایید:

 نکات اصلی

  ۱- تمامی چکیده مقالات محققین به زبان فارسی خواهد بود.

  ۲- مهلت ارسال مقاله‌ها به کمیته علمی همایش حداکثر تا تاریخ  31 خرداد 1396 می‌باشد. 

  3- همکاران محترم توجه داشته باشند که مسئولیت نگارش صحیح و ویرایش خلاصه مقالات ارسالی بر عهده نویسندگان بوده و برگزارکنندگان همایش هیچ گونه مسئولیتی در قبال تصحیح و یا ویرایش متون ارسالی ندارند. بدیهی است که خلاصه مقالات با نگارش ضعیف و ویرایش نشده به نویسندگان محترم عودت داده خواهند شد.

  4- پذیرش مقالات فقط بصورت online و از طریق سایت همایش به آدرس http://seminar.mui.ac.ir/icn96 امکان پذیر است و دبیرخانه همایش از پذیرش هر گونه مقاله خارج از سیستم فوق معذور است.

  5- پس از بررسی خلاصه مقالات توسط کمیته علمی و داوران محترم، نتیجه پذیرش و یا عدم پذیرش آنها از طریق صفحه شخصی فرد در سایت و هم چنین پست الکترونیکی به اطلاع نویسنده محترم مسئول (ارائه دهنده مقاله) خواهد رسید.

  6- خلاصه مقالات پذیرفته شده به صورت CD در اختیار شرکت کنندگان محترم قرار خواهد گرفت.

  خلاصه مقالات ارسالی (فارسی و انگلیسی) بایستی حاوی عناوین زیر باشد:

  ۱- عنوان مقاله 

  ۲- نام نویسنده یا نویسندگان

  ۳- مقدمه و اهداف 

  ۴- روش اجرا

  ۵- یافته‌ها

  ۶- نتیجه گیری

  ۷- کلمات کلیدی 

نحوه نگارش خلاصه مقاله:

-   خلاصه مقالات باید به صورت فایل Word و PDF ارسال شوند.

-    برای نوشتن خلاصه مقالات به زبان فارسی لطفا از قلم B Nazanin با اندازه ۱۲ استفاده نمائید.

-    عنوان خلاصه مقاله فارسی با فونت B Titer با حداکثر اندازه ۱۴ نوشته شود.-   زیر اسم ارایه دهنده خط کشیده شود.

-  خلاصه مقاله باید حداکثر از 300 کلمه تشکیل شده باشد.

 پژوهشگران محترم

لطفاً برای ثبت نام جهت حضور در همایش و یا ارسال خلاصه مقاله، دستورالعمل زیر را مطالعه فرمایید:

 

  1. برای ثبت نام در همایش و یا ارسال خلاصه مقاله، ابتدا باید در سایت همایش ثبت نام نمایید. پس از تکمیل فرم مربوط به ثبت نام، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود از منوی " ورود به کنترل پنل" وارد پروفایل خود شوید. پس از آن می توانید همه ی  اقدامات مورد نیاز از جمله پرداخت هزینه شرکت در همایش، ارسال مقاله و .... را از طریق صفحه ی پروفایل خود انجام دهید.
  2. پس از ورود به پروفایل خود، باید همایش مورد نظر خود را انتخاب نمایید. سپس نوع شرکت در همایش را تعیین کنید.
  3. در قسمت بعد، در پروفایل خود روی گزینه ی ثبت مقاله کلیک کرده، عنوان مقاله را نوشته و محور اصلی و فرعی مربوط به آن را انتخاب نمایید ، در قسمت چکیده مقاله، خلاصه مقاله به زبان فارسی خود را کپی نمایید. لازم به ذکر است که تعداد کلمات خلاصه مقاله ی فارسی شما نباید بیش از 300 کلمه باشد. پس از آن روی نوشته ی نویسندگان مقاله کلیک کرده و نام آن ها را به صورت تک تک اضافه نمایید و در نهایت روی گزینه ی "ذخیره تغییرات" کلیک نمایید.
  4. در صفحه ی بعد خواهید دید که نام مقاله ی شما همراه با کد رهگیری آن آمده است و آخرین وضعیت آن به صورت " ثبت عنوان مقاله" می باشد. در این مرحله شما می بایست فایل های مربوط به مقاله را در سایت آپلود نمایید. این فایل ها باید به صورت زیر باشد:

الف) خلاصه مقاله به زبان فارسی در فرمت PDF

ب) خلاصه مقاله به زبان فارسی در فرمت Docx

 *** لطفاً توجه نمایید که تنها زمانی که هر دو فایل مورد نیاز ارسال شود وضعیت مقاله ی شما به حالت "دریافت کامل مقاله" تغییر کرده و مقاله شما جهت داوری ارسال می شود.

 همچنین نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

 

  1. تا قبل از زمان داوری پروفایل شما باز خواهد بود تا در صورت نیاز، تغییرات مد نظر خود را در مشخصات مقاله و یا فایل های ارسالی لحاظ کنید و یا در صورت صلاحدید، مقاله را حذف نمایید.
  2. مقالاتی که ارائه کننده آن تا پایان مهلت ثبت نام نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه همایش اقدام ننموده باشد از برنامه همایش حذف می گردد.
  3. هرفرد ثبت نام کننده حداکثر سه خلاصه مقاله می تواند ارسال نماید.
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت
نمابر
ایمیل
آدرس
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان