سیزدهمین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی ایران و هفدهمین کنگره بین المللی MMESA
راهنمای ثبت نام و ارسال خلاصه مقاله

15 آبان 1395

پژوهشگران محترم

لطفاً برای ثبت نام جهت حضور در کنگره و یا ارسال خلاصه مقاله، دستورالعمل زیر را مطالعه فرمایید:

 


پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:

 برای ثبت نام در کنگره و یا ارسال خلاصه مقاله، ابتدا باید در سایت کنگره ثبت نام نمایید. پس از تکمیل فرم مربوط به ثبت نام، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود از منوی " ورود به کنترل پنل" وارد پروفایل خود شوید. پس از آن می توانید همه ی  اقدامات مورد نیاز از جمله پرداخت هزینه شرکت در کنگره، ارسال مقاله و .... را از طریق صفحه ی پروفایل خود انجام دهید.

  1. پس از ورود به پروفایل خود، باید همایش مورد نظر خود را انتخاب نمایید. سپس نوع شرکت در همایش را تعیین کنید.
  2. در قسمت بعد، در پروفایل خود روی گزینه ی ثبت مقاله کلیک کرده، عنوان مقاله را نوشته و محور اصلی و فرعی مربوط به آن را انتخاب نمایید، در قسمت چکیده مقاله، خلاصه مقاله به زبان انگلیسی خود را کپی نمایید. لازم به ذکر است که تعداد کلمات خلاصه مقاله ی شما نباید بیش از 300 کلمه باشد. پس از آن روی نوشته ی نویسندگان مقاله کلیک کرده و نام آن ها را به صورت تک تک اضافه نمایید و در نهایت روی گزینه ی "ذخیره تغییرات" کلیک نمایید.
  3. در صفحه ی بعد خواهید دید که نام مقاله ی شما همراه با کد رهگیری آن آمده است و آخرین وضعیت آن به صورت " ثبت عنوان مقاله" می باشد. در این مرحله شما می بایست فایل های مربوط به مقاله را در سایت آپلود نمایید. این فایل ها باید به صورت زیر باشد:

- خلاصه مقاله به زبان انگلیسی در فرمت   pdf , Docx

  *** لطفاً توجه نمایید که تنها زمانی که هر دو فایل مورد نیاز ارسال شود وضعیت مقاله ی شما به حالت "دریافت کامل مقاله" تغییر کرده و مقاله شما جهت داوری ارسال می شود.

خلاصه مقالات ارسالی (انگلیسی) بایستی حاوی عناوین زیر باشد:

  ۱- عنوان مقاله (Title)

  ۲- نام نویسنده یا نویسندگان (Authors)

  ۳- مقدمه و اهداف (Introduction & Objectives)

  ۴- روش اجرا (Materials & Methods)

  ۵- یافته‌ها (Results)

  ۶- نتیجه گیری (Conclusion)

  ۷- کلمات کلیدی (key words)

 


2037
مطالب مرتبط

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

03136685555

03136202020

داخلی:2661

نمابر

03136202088

ایمیل

imiso@mui.ac.ir

آدرس

اصفهان-خیابان صفه-بیمارستان الزهرا-مجموعه مراکز تحقیقاتی الزهرا-حد فاصل بیمارستان الزهرا و مجموعه ورزشی شهید موحدی-دبیرخانه کنفرانس

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان