مجموعه مقالات سومین کنگره پزشکی مولکولی کشور
19 دی 1395

مجموعه مقالات پذیرش شده در سومین کنگره پزشکی مولکولی کشور


ادامه مطلب ...

قابل توجه ارائه کنندگان مقالات در سومین کنگره سراسری پزشکی مولکولی
28 آذر 1395

     ان شاالله ظرف چند روز آینده، فایل الکترونیک خلاصه مقالات ارسالی به کنگره پس از ویرایش نهایی در سایت کنگره بارگذاری و در اختیار همگان قرار خواهد گرفت. به دلیل تعداد زیاد مقالات ارسالی و عدم رعایت اسلوب یکسان نگارش توسط نویسندگان محترم، کار ویرایش مقالات تاکنون به طول انجامیده که امید است تا پایان هفته فایل نهایی جهت بارگذاری در سایت آماده گردد.                                         


ادامه مطلب ...

تور اصفهان گردی رایگان سومین کنگره پزشکی مولکولی کشور
23 آذر 1395

کمیته اجرایی کنگره با همکاری شهرداری و سازمان میراث فرهنگی اصفهان تور اصفهان گردی برای بازدید از کاخ موزه چهل ستون، مسجد شیخ لطف الله و مسجد امام در عصر روز جمعه 26 آذر ماه از ساعت 14تا 19 ترتیب داده است. علاقمندان برای ثبت نام و رزور تور پیش بینی شده می­توانند در روز برگزاری کنگره به همکاران ما در بخش ثبت نام تور مراجعه نمایند.

 آرزوی ما این است که بتوانیم اوقاتی خوش و خاطره انگیز را در شهر تاریخی و زیبای اصفهان برای شما شرکت کنندگان عزیز فراهم آوریم.


ادامه مطلب ...

برنامه زمان بندی روز کنگره
16 آذر 1395

به اطلاع شرکت کنندگان محترم سومین کنگره پزشکی مولکولی می رساند، جدول زمان بندی ارائه سخنرانی و پوسترها در لینک های زیر موجود میباشد


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت پرداخت هزینه ثبت نام تا 16 آذرماه
15 آذر 1395

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، با توجه به ازدحام بیش از حد جهت ثبت نام در روز آخر و بروز برخی مشکلات فنی در سامانه اینترنتی پرداخت هزینه، و نیز تقاضای بسیاری از محققین ارجمند، مهلت ثبت نام قطعی و پرداخت هزینه کنگره بر اساس هزینه های اعلام شده قبلی تا ساعت 24 فردا، سه شنبه 16 آذر ماه تمدید می گردد. لازم به تذکر است که از صبح 17 آذر تا روز سه شنبه 23 آذر ماه، هزینه ثبت نام کنگره دو برابر هزینه های اعلام شده فعلی قابل پرداخت می باشد.  


ادامه مطلب ...

ثبت نام در کارگاه های جانبی کنگره
14 آذر 1395

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، کارگاه های جانبی کنگره در روز اول و دوم همایش، با ظرفیت محدود و بر اساس جدول زمان بندی زیر، پذیرای محققین ارجمند می باشد. متقاضیان شرکت در کارگاه های جانبی، بایستی از طریق همین سایت نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه اقدام نمایند. با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش هر کارگاه، توصیه می گردد هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید.

ثبت نام کارگاه ها از طریق منوی ثبت نام و آیتم گزینه های جانبی انجام می پذیرد.

 

 


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت پرداخت هزینه شرکت در کنگره
9 آذر 1395

به اطلاع پژوهشگران محترم میرساند که جدول اعلام هزینه شرکت در کنگره به شرح زیر می باشد

شایان ذکر است که هزینه ثبت نام در کنگره بعد از تاریخ 15 آذرماه افزایش یافته و شرکت کنندگان موظف به پرداخت هزینه مطابق با جدول تعیین شده هستند. آخرین مهلت جهت پرداخت هزینه و قطعی کردن ثبت نام، سه شنبه 23 آذرماه می باشد

 

 


ادامه مطلب ...

قابل توجه مشمولین امتیاز آموزش مداوم
8 آذر 1395

نظر به اینکه سومین کنگره کشوری پزشکی مولکولی مشمول امتیاز بازآموزی برای گروه های مختلف پزشکی می باشد، عزیزانی که قصد استفاده از این امتیاز را دارند، حتما بایستی از طریق سایت آموزش مداوم، اقدام به ثبت نام نمایند و هزینه آموزش مداوم (40 هزار تومان) را نیز پرداخت نمایند.


ادامه مطلب ...

قابل توجه دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه دانشجویی
6 آذر 1395

به توفیق الهی و با حمایت معاونت محترم دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ظرفیت محدودی جهت اسکان و پذیرایی از دانشجویان شرکت کننده در کنگره در نظر گرفته شده است که با هزینه اندک دانشجویی امکان بهره مندی این عزیزان را از شرایط اقامت و تغذیه در طول مدت اقامت در اصفهان (در بازه زمانی 24 آذرماه لغایت 27 آذرماه) فراهم می سازد.

از انجا که این ظرفیت محدود می باشد، اولویت با دانشجویان عزیز شهرستانی است که مقاله آنها در کنگره پذیرفته شده باشد و نیز، ثبت نام خود را زودتر قطعی کرده باشند.

دانشجویان محترمی که متقاضی استفاده از تسیهیلات اقامتی دانشجویی کنگره می باشند، لازم است از طریق ارسال پیامک به شماره های زیر، نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی، محل سکونت، کد مقاله (درصورت ارائه مقاله) و بازه زمانی که قصد اقامت در اصفهان را دارند اعلام نمایند.

     در ادامه و در صورت تایید مشخصات، پیام تایید برایشان ارسال خواهد شد، در غیر اینصورت حتما با شماره های اعلام شده از ساعت 10 تا 12 صبح روزهای کاری هفته تماس حاصل نمایید. در ضمن، آخرین مهلت ثبت نام جهت استفاده از خوابگاه دانشجویی، پنجشنبه 10 آذرماه می باشد.

هزینه دقیق هر شب اقامت این عزیزان متعاقبا اعلام می گردد.

 

شماره هماهنگی اسکان دانشجویی جهت برادران: 09357192075 (آقای دکتر مرید نیا)

شماره هماهنگی اسکان دانشجویی جهت خواهران: 09339226492(خانم دکتر رحیم منش)


ادامه مطلب ...

اعلام نتایج داوری مقالات
3 آذر 1395

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که نتایج داوری خلاصه مقالات سومین کنگره پزشکی مولکولی از طریق لینک زیر قابل مشاهده است. زمان و مکان ارائه مقالات متعاقبا اعلام میگردد. از کلیه اساتید بزرگوار و دانشجویان گرامی که خلاصه مقاله آنها در کنگره پذیرفته شده است درخواست میگردد که جهت تهیه پوستر و سخنرانی خود به نکات و دستورالعمل ارئه شده در بخش راهنمای تهیه پوستر توجه و عنایت کافی مبذول فرمایند....


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

 031-37929182

(پاسخگویی از ساعت 10-17 شنبه تا چهارشنبه)

 شماره نمابر: 36688597-031

 

آدرس کانال تلگرام کنگره:

https://telegram.me/thirdmolmedcongress

نمابر

 

 

ایمیل

2016molmedcongress@gmail.com

 

 

آدرس

اصفهان، میدان آزادی، خ هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پزشکی، گروه ژنتیک و بیولوژی مولکولی، دبیرخانه سومین کنگره پزشکی مولکولی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان