خبر خوش در مورد داوری مقالات
24 آبان 1395

با تلاش و پی گیری مجدانه تیم داوران و کمیته علمی کنگره، کار داوری بیش از 300 مقاله ارسالی به کنگره به پایان رسید و ان شاالله به زودی نتایج نهایی از طریق سایت کنگره و نیز ایمیل شخصی شرکت کنندگان به اطلاع عزیزان خواهد رسید.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه بسیار مهم
16 آبان 1395

 

به اطلاع آن دسته از پژوهشگرانی که تنها موفق به ثبت عنوان مقاله خود شده اند و تا کنون فایل چکیده خود را ارسال ننموده اند میرساند که حداکثر تا ساعت 24 مورخ17 آبان ماه 95 نسبت به ارسال مقاله خود به ایمیل کنگره همراه با کد رهگیری اقدام نمایند.

2016molmedcongress@gmail.com


ادامه مطلب ...

پایان مهلت ارسال مقالات، استقبال کم نظیر پژوهشگران
16 آبان 1395

 سرانجام، مهلت تمدید شده جهت ارسال خلاصه مقالات به سومین کنگره کشوری پزشکی مولکولی در ساعت 24 روز گذشته به پایان رسید و عدد کم سابقه 320 مقاله ارسالی به کنگره ثبت گردید. ضمن اینکه بیش از 360 پژوهشگر از رشته های مختلف بالینی و علوم پایه پزشکی تا کنون از طریق سایت کنگره ثبت نام نموده اند . جالب است که بررسی اولیه حاکی از مشارکت پژوهشگران همه استان های کشور در این ماراتون علمی گسترده و کم نظیر است.  این در حالی است که ثبت نام پژوهشگران، همچنان از طریق سایت کنگره ادامه دارد و پیش بینی می گردد بیش از 500 نفر از محققین و متخصصین علوم پزشکی کشور در این کنگره شرکت نمایند.

ان شاالله نتایج نهایی داوری مقالات، در اوایل آذرماه از طریق همین وبسایت، به اطلاع پژوهشگران عزیز خواهد رسید. 


ادامه مطلب ...

شمارش معکوس تا پایان مهلت ارسال مقالات
13 آبان 1395

از آنجا که تا پایان روز شنبه 15 آبان ماه، مهلت ارسال خلاصه مقالات به کنگره پایان می یابد، از همه پژوهشگران عزیزی که تمایل به ارسال مقاله دارند، درخواست می گردد با مطالعه دقیق روش ثبت و ارسال مقاله که در سایت موجود است، نسبت به ارسال دقیق و سریع مقالات خود در مدت زمان کوتاه باقیمانده اقدام نمایند.

ضمنا برای اینکه مراحل داوری مقالات شما سریع تر و بهتر انجام شود، خواهشمندیم اسلوب صحیح تدوین مقاله را بر اساس دستورالعمل موجود در سایت رعایت فرمایید.

 


ادامه مطلب ...

شمارش معکوس تا پایان مهلت ارسال خلاصه مقالات
10 آبان 1395

با نزدیک شدن به پایان مهلت قانونی ارسال خلاصه مقالات به سومین کنگره کشوری پزشکی مولکولی، روند پذیرش مقالات به این کنگره سرعت گرفته است و همین موضوع، گاها کاربران و پژوهشگران محترم را با مشکلاتی در ارسال مقالات از طریق سایت کنگره مواجه می سازد.

از پژوهشگران عزیز درخواست می گردد ضمن تسریع در ارسال مقالات خود در فرصت محدود باقیمانده، پیشاپیش عذرخواهی و پوزش ما را از مشکلات فنی که در این خصوص ممکن است رخ دهد پذیرا باشند.

 


ادامه مطلب ...

قابل توجه نویسندگان محترم مقالات
9 آبان 1395

از آنجا که درصد قابل توجهی از مقالات دریافت شده فاقد اسلوب مناسب بر اساس دستورالعمل تدوین خلاصه مقالات بارگذاری شده در سایت کنگره می باشند، از همه پژوهشگران و عزیزانی که قصد ارسال مقاله به کنگره را دارند درخواست می گردد، مقالات ارسالی خود را بر اساس دستورالعمل مذکور، تدوین نمایند تا مشکلی در فرایند داوری و پذیرش مقالات آنها به وجود نیاید. از توجه همه نویسندگان مقالات به این مهم، پیشاپیش سپاسگزاریم.

 

کمیته داوران سومین کنگره کشوری پزشکی مولکولی


ادامه مطلب ...

شروع داوری مقالات
8 آبان 1395

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، فرایند داوری مقالات توسط کمیته علمی کنگره آغاز گردیده و با توجه به تعداد زیاد مقالات و استقبال بسیار خوب اساتید و دانشجویان عزیز، پیش بینی می گردد که این فرایند زمان بر باشد.

بر این اساس، از همه علاقمندان به ارسال مقاله در کنگره درخواست می نماییم در ثبت و ارسال مقاله های خود تسریع نمایند تا فرایند داوری مقاله های شما با بهترین کیفیت صورت پذیرد و حتی الامکان، سابمیت مقالات را به روزها و ساعت های انتهایی موکول نفرمایید.


ادامه مطلب ...

شروع ثبت نام جهت دریافت امتیاز بازآموزی کنگره
5 آبان 1395

به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز مشمول آموزش مداوم می رساند، ثبت نام از طریق سایت آموزش مداوم به آدرس: http://www.ircme.ir/ از امروز جهت دریافت امتیاز بازآموزی شرکت در کنگره با حداکثر امتیاز آغاز گردیده است.

 


ادامه مطلب ...

تغییر آخرین مهلت ثبت نام در کنگره
4 آبان 1395

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند به منظور برآورد صحیح از تعداد شرکت کنندگان در کنگره به منظور برنامه ریزی و خدمت رسانی بهتر، حداکثر مهلت ثبت نام در کنگره از 23 آذرماه به 18 اذرماه (یک هفته قبل از برگزاری کنگره) تغییر نمود. مستدعی است نسبت به قطعی نمودن ثبت نام با واریز هزینه شرکت در کنگره در اسرع وقت اقدام فرمایید تا از تخفیف ویژه که تا قبل از 30 آبان ماه اعمال می گردد بهره مند شوید.


ادامه مطلب ...

راه اندازی کانال تلگرامی کنگره
24 مهر 1395

قابل توجه پژوهشگران گرامی و علاقمندان به شرکت در سومین کنگره کشوری پزشکی مولکولی:

کانال تلگرامی اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای کنگره راه اندازی شده و به آدرس زیر در دسترس علاقمندان می باشد:

https://telegram.me/thirdmolmedcongress


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

 031-37929182

(پاسخگویی از ساعت 10-17 شنبه تا چهارشنبه)

 شماره نمابر: 36688597-031

 

آدرس کانال تلگرام کنگره:

https://telegram.me/thirdmolmedcongress

نمابر

 

 

ایمیل

2016molmedcongress@gmail.com

 

 

آدرس

اصفهان، میدان آزادی، خ هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پزشکی، گروه ژنتیک و بیولوژی مولکولی، دبیرخانه سومین کنگره پزشکی مولکولی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان