تمدید مهلت ارسال مقالات
18 مهر 1395

با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان، اساتید و پژوهشگران محترم، مهلت ارسال مقالات به کنگره تا پایان روز 15 آبان ماه 1395 تمدید گردید.


ادامه مطلب ...

قابل توجه شرکت های دارویی و تولیدکنندگان مواد و تجهیزات آزمایشگاهی
17 مهر 1395

با توجه به مشمولیت گروه های هدف کنگره به اغلب رشته های تخصصی علوم پایه و بالینی و امتیاز بازآموزی برای همه گروه های هدف مذکور، و با عنایت به محدودیت تعداد غرفه های نمایشگاه جانبی کنگره، توصیه می گردد هرچه سریع تر نسبت به رزرو غرفه های مورد نیاز خود اقدام فرمایید.


ادامه مطلب ...

پذیرش مقالات مروری
17 مهر 1395

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، با توجه به درخواست مکرر دانشجویان و اساتید محترم، مقالات مروری در حیطه های مختلف اعلام شده از سوی دبیرخانه کنگره نیز در صورت رعایت اصول صحیح مقالات مروری مورد داوری و پذیرش قرار می گیرد.


ادامه مطلب ...

هزینه ثبت نام
10 شهریور 1395

هزینه ثبت نام نهایی در کنگره تا تاریخ 30 آبان ماه 95 به شرح ذیل می باشد:

دانشجویان: 40 هزار تومان

اعضای هیأت علمی: 75 هزار تومان

آزاد: 50 هزار تومان

 

هزینه ثبت نام شامل موارد زیر می گردد:

شرکت در کنگره و دریافت گواهی حضور، هدیه یادبود کنگره و نهار روز اول

(در صورت نیاز به ژتون نهار در روز دوم، در موقع ثبت نام حضوری اطلاع داده شود.)

 

.توجه: در صورت عدم اقدام به ثبت نام نهایی تا 30 آبان ماه، 20 درصد به هزینه ثبت نام کنگره افزوده می شود.


ادامه مطلب ...

درباره همایش
27 مرداد 1395

سومین کنگره کشوری پزشکی مولکولی با هدف آشنایی پژوهشگران، دانشجویان، متخصصین و پزشکان عرصه سلامت با تازه ترین یافته ها و دستاوردهای پزشکی مولکولی در عرصه های مختلف تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری ها در تاریخ پنجشنبه و جمعه 25 و 26  آذرماه 1395 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می گردد.

 

از کلیه پژوهشگران، اعضای محترم هیات علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی سراسر کشور، دانشجویان رشته های علوم پایه پزشکی و پزشکان عمومی و متخصص در رشته های مختلف دعوت می گردد در این همایش علمی شرکت نمایند.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
20 تیر 1395

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

 031-37929182

(پاسخگویی از ساعت 10-17 شنبه تا چهارشنبه)

 شماره نمابر: 36688597-031

 

آدرس کانال تلگرام کنگره:

https://telegram.me/thirdmolmedcongress

نمابر

 

 

ایمیل

2016molmedcongress@gmail.com

 

 

آدرس

اصفهان، میدان آزادی، خ هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پزشکی، گروه ژنتیک و بیولوژی مولکولی، دبیرخانه سومین کنگره پزشکی مولکولی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان