اعلام نتایج داوری مقالات

3 آذر 1395

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که نتایج داوری خلاصه مقالات سومین کنگره پزشکی مولکولی از طریق لینک زیر قابل مشاهده است. زمان و مکان ارائه مقالات متعاقبا اعلام میگردد. از کلیه اساتید بزرگوار و دانشجویان گرامی که خلاصه مقاله آنها در کنگره پذیرفته شده است درخواست میگردد که جهت تهیه پوستر و سخنرانی خود به نکات و دستورالعمل ارئه شده در بخش راهنمای تهیه پوستر توجه و عنایت کافی مبذول فرمایند....


به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که نتایج داوری خلاصه مقالات سومین کنگره پزشکی مولکولی از طریق لینک زیر قابل مشاهده است. زمان و مکان ارائه مقالات متعاقبا اعلام میگردد. از کلیه اساتید بزرگوار و دانشجویان گرامی که خلاصه مقاله آنها در کنگره پذیرفته شده است درخواست میگردد که جهت تهیه پوستر و سخنرانی خود به نکات و دستورالعمل ارئه شده در بخش راهنمای تهیه پوستر توجه و عنایت کافی مبذول فرمایند.

شرکت کنندگان محترم در کنگره میبایست حداکثر تا تاریخ 12 آذرماه از طریق سایت کنگره با پرداخت هزینه، ثبت نام خود را نهایی کنند.

 

راهنمای تهیه پوستر.docx (18.20 kb)

 

نتایج نهایی داوری مقالات(1).docx (32.65 kb)


5199
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

 031-37929182

(پاسخگویی از ساعت 10-17 شنبه تا چهارشنبه)

 شماره نمابر: 36688597-031

 

آدرس کانال تلگرام کنگره:

https://telegram.me/thirdmolmedcongress

نمابر

 

 

ایمیل

2016molmedcongress@gmail.com

 

 

آدرس

اصفهان، میدان آزادی، خ هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پزشکی، گروه ژنتیک و بیولوژی مولکولی، دبیرخانه سومین کنگره پزشکی مولکولی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان