قابل توجه دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه دانشجویی

6 آذر 1395

به توفیق الهی و با حمایت معاونت محترم دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ظرفیت محدودی جهت اسکان و پذیرایی از دانشجویان شرکت کننده در کنگره در نظر گرفته شده است که با هزینه اندک دانشجویی امکان بهره مندی این عزیزان را از شرایط اقامت و تغذیه در طول مدت اقامت در اصفهان (در بازه زمانی 24 آذرماه لغایت 27 آذرماه) فراهم می سازد.

از انجا که این ظرفیت محدود می باشد، اولویت با دانشجویان عزیز شهرستانی است که مقاله آنها در کنگره پذیرفته شده باشد و نیز، ثبت نام خود را زودتر قطعی کرده باشند.

دانشجویان محترمی که متقاضی استفاده از تسیهیلات اقامتی دانشجویی کنگره می باشند، لازم است از طریق ارسال پیامک به شماره های زیر، نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی، محل سکونت، کد مقاله (درصورت ارائه مقاله) و بازه زمانی که قصد اقامت در اصفهان را دارند اعلام نمایند.

     در ادامه و در صورت تایید مشخصات، پیام تایید برایشان ارسال خواهد شد، در غیر اینصورت حتما با شماره های اعلام شده از ساعت 10 تا 12 صبح روزهای کاری هفته تماس حاصل نمایید. در ضمن، آخرین مهلت ثبت نام جهت استفاده از خوابگاه دانشجویی، پنجشنبه 10 آذرماه می باشد.

هزینه دقیق هر شب اقامت این عزیزان متعاقبا اعلام می گردد.

 

شماره هماهنگی اسکان دانشجویی جهت برادران: 09357192075 (آقای دکتر مرید نیا)

شماره هماهنگی اسکان دانشجویی جهت خواهران: 09339226492(خانم دکتر رحیم منش)465
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

 031-37929182

(پاسخگویی از ساعت 10-17 شنبه تا چهارشنبه)

 شماره نمابر: 36688597-031

 

آدرس کانال تلگرام کنگره:

https://telegram.me/thirdmolmedcongress

نمابر

 

 

ایمیل

2016molmedcongress@gmail.com

 

 

آدرس

اصفهان، میدان آزادی، خ هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پزشکی، گروه ژنتیک و بیولوژی مولکولی، دبیرخانه سومین کنگره پزشکی مولکولی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان