قابل توجه مشمولین امتیاز آموزش مداوم

8 آذر 1395

نظر به اینکه سومین کنگره کشوری پزشکی مولکولی مشمول امتیاز بازآموزی برای گروه های مختلف پزشکی می باشد، عزیزانی که قصد استفاده از این امتیاز را دارند، حتما بایستی از طریق سایت آموزش مداوم، اقدام به ثبت نام نمایند و هزینه آموزش مداوم (40 هزار تومان) را نیز پرداخت نمایند.


نکته مهم و قابل توجه اینکه، همکاران عزیزی که از طریق سایت آموزش مداوم اقدام به ثبت نام می کنند، جهت بهره مندی از تسهیلات شرکت در کنگره از قبیل دریافت گواهی حضور در کنگره، ارائه مقاله و نیز پذیرایی دو وعده ناهار در دو روز برگزاری کنگره، حتما باید از طریق سایت کنگره ثبت نام خود را با پرداخت هزینه شرکت در کنگره قطعی نمایند و این هزینه ارتباطی به هزینه آموزش مداوم ندارد.

شایان ذکر است که هزینه ثبت نام در کنگره بعد از تاریخ 15آذرماه افزایش یافته و شرکت کنندگان موظف به پرداخت هزینه مطابق با جدول تعیین شده هستند. آخرین مهلت جهت پرداخت هزینه و قطعی کردن ثبت نام، سه شنبه 23 آذرماه می باشد

نوع حضور در کنگره

هزینه ثبت نام تا تاریخ 15آذرماه 95

هزینه ثبت نام از تاریخ 16آذرماه 95

دانشجو

40 هزار تومان

80 هزار تومان

هیات علمی دانشگاه

75 هزار تومان

150 هزار تومان

آزاد

50 هزار تومان

100 هزار تومان

 

دبیرخانه سومین کنگره کشوری پزشکی مولکولی


548
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


تلفن ثابت

 031-37929182

(پاسخگویی از ساعت 10-17 شنبه تا چهارشنبه)

 شماره نمابر: 36688597-031

 

آدرس کانال تلگرام کنگره:

https://telegram.me/thirdmolmedcongress

نمابر

 

 

ایمیل

2016molmedcongress@gmail.com

 

 

آدرس

اصفهان، میدان آزادی، خ هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پزشکی، گروه ژنتیک و بیولوژی مولکولی، دبیرخانه سومین کنگره پزشکی مولکولی

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان