همایش سراسری استئوآرتریت: از تحقیق تا بالین
روزشمار کنگره
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


سخن دبیر اجرایی
29 خرداد 1396

در جهان امروز انسان سالم، محور توسعه پایدار است و بنابراین توجه به سطح سلامت جامعه و تلاش براي حفظ و ارتقاي آن از اولویت های مهم کلیه نظام های سیاسی است. در اقتصاد و در آموزه های دینی و اجتماعی کشور ایران نیز سلامت سرمایه ارزشمندي است به نحوی که به عنوان یک حق برای آحاد مردم در قانون اساسی در نظر گرفته شده است و ارتقاي آن به عنوان یکی از مهمترین اهداف در چشمانداز جمهوري اسلامی ایران مورد تأکید بوده است. 

امید است با استعانت از خداوند متعال و دست توانای همه پزشکان و پیراپزشکان بتوان قدمی در جهت پیشگیری و درمان این بیماری خاموش جامعه برداشت.

 


ادامه مطلب ...

پیام دبیرعلمی همایش
29 خرداد 1396

کشور ایران در حال تبدیل به یک اقتصاد پویا و اثرگذار در منطقه است و در مسیر این تحول به سوی مدرنیسم، از لحاظ جمعیت شناسی در حال حرکت به سوی سالمندی می باشد. در همین راستا در حال حاضر بیماری های غیرواگیر بخش اصلی هزینه های صرف شده در بخشدرمان را در کشور به خود اختصاص داده است

در همین راستا برآن شدیم با برپا کردن اولین کنگره کشوری استئوآرتریت، محققان، متخصصان علوم بالینی و پایه و سیاستگزاران کشور را متوجه حرکت خاموش جامعه به سوی این بیماری ناتوان کننده نماییم تا با برنامه ریزی صحیح در سطوح مختلف پیشگیری، درمان و توانبخشی به حفظ سرمایه های مالی و انسانی کشور کمکی کرده باشیم.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
12 اردیبهشت 1395

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

تلفن ثابت

031-37925235

09035956534

نمابر

031-36691663

ایمیل

iriranOAC@gmail.com

آدرس

اصفهان- خیابان هزار جریب- دانشگاه علوم پزشکی اصفهان- دانشکده علوم توانبخشی

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان