همایش بین المللی تحول پایدار در نظام سلامت، رویکردها و چالش هااطلاعیه مهم
2 اسفند 1393

قابل توجه کلیه پژوهشگران” همایش بین المللی تحول پایدار در نظام سلامت؛ رویکردها و چالش ها” با توجه به موارد مطرح شده از سوی شرکت کنندگان، موارد زیر به آگاهی می رسد:


ادامه مطلب ...

اطلاعیه
29 بهمن 1393

به اطلاع پژوهشگران می رساند:برای پذیرفته شدگان پوستر ارایه دو فایل یکی در قالب نرم افزار پاورپوینت  ودیگری درقالب Word2003-2007    الزامی است و نیازی به ارایه پوستر چاپی نمی باشد.برای اطلاع از نحوه ارسال به راهنمای مربوطه در منوی همایش مراجعه نمایید.


ادامه مطلب ...

ثبت نام در کارگاههای  همایش
28 بهمن 1393

به اطلاع پژوهشگران می رساند: کارگاههای جنبی همایش در روز 7 اسفند ماه 1393 با حضور اساتید مدعو خارجی و داخلی برگزار می شود. علاقمندان می توانند برای اطلاع  بیشتر ، از طریق پنل کاربری خود به صفحه شخص وارد و در بخش امکانات دیگر ثبت نام نمایند.


ادامه مطلب ...

قابل توجه  پژوهشگران
27 بهمن 1393

کلیه ارسال کنندگان مقاله  که مقالات آنها به صورت سخنرانی و پوستر و یا چاپ در کتابچه خلاصه مقالات، پذیرش شده است، لازم است علاوه بر تهیه پاور پوستر و سخنرانی خود طبق فرمت استاندارد اعلام شده، فایل چکیده مقاله خود را مطابق راهنمای سامانه بصورت فارسی و انگلیسی تنظیم و ارسال نمایند.لازم به ذکر است که گواهی پذیرش مقاله برای پژوهشگرانی  صادر می شود که در موعد مقرر(اعلام شده در منوی تاریخ های مهم سامانه) فایل های خود را ارسال نمایند.

 


ادامه مطلب ...

راهنمای تدوین و ارسال مقالات پذیرش شده
27 بهمن 1393

به ا طلاع کلیه  پژوهشگرانی که چکیده مقالات آنان پذیرفته شده است می رساند با توجه به دستورالعمل زیر نسبت به ارسال موارد خواسته شده اقدام نمایند:

  1. پذیرفته شدگان سخنرانی : ارسال فایل کامل متن سخنرانی در قالب Word2003-2007 مطابق دستورالعمل راهنما و فایل اسلاید های خود در برنامه Powerpointطریق ورود به کنترل پنل خود. (فایل نمونه و راهنما در ادامه همین سامانه دریافت شود)
  2. پذیرفته شدگان بصورت ارایه پوستر الکترونیکی : ارسال فایل اسلاید های خود در برنامه Powerpoint از طریق ورود به کنترل پنل خود. (فایل فایل نمونه و راهنما در ادامه همین سامانه دریافت شود)

پذیرفته شدگان بصورت چاپ در خلاصه مقالات(کتابچه) همایش : ارسال چکیده در قالب Word2003-2007   از طریق ورود به کنترل پنل خود. (فایل نمونه و راهنما در ادامه همین سامانه دریافت شود)

 

 


ادامه مطلب ...

اعلام نتایج داوری و پذیرش مقالات
27 بهمن 1393

با سپاسگزاری  از کلیه پژوهشگرانی که با ارسال مقالات خود "به همایش بین المللی  تحول پایدار در نظام سلامت، رویکرد ها و چالش ها" ما را در ارتقاء علمی این همایش یاری نمودند و با تشکر ویژه از اعضاء کمیته علمی و داوران گرامی  که با قضاوت بموقع و دقیق خود نقش فعالی در بررسی مقالات دریافتی داشتند، دبیرخانه همایش  با توجه به استقبال بی سابقه و محدودیت زمانی  و داشتن مدعوین ویژه فقط موفق به پذیرش تعداد محدودی از مقالات به صورت ارایه سخنرانی گردید هرچند که زحمات پژوهشگران بر کسی پوشیده نیست  و ارزش کلیه مقالات ارسال شده محفوظ است. لذا اکثر مقالات به صورت ارایه پوستر و یا چاپ در مجموعه خلاصه مقالات همایش پذیرش شد  و تعدادی نیز به دلیل نداشتن ارتباط موضوعی با همایش پذیرفته نشد.پژوهشگران می توانند با ورود به سامانه و کنترل پنل شخصی خود از نتایج مطلع شوند.

 


ادامه مطلب ...

خبر فوری(تغییر تاریخ اعلام نتایج داوری مقالات)
25 بهمن 1393

به اطلاع پژوهشگران می رساند:با یاری خداوند متعال و همت داوران  و اعضاء کمیته علمی "همایش  بین المللی تحول پایداردر نظام سلامت،رویکرد ها و چالش ها" نتایج داوری الکترونیک مقالات دریافت و در حال  جمع بندی است.لازم به ذکر است که بدلیل حجم  بالا و تمدید فرصت ارسال مقالات ضمن تشکر از صبوری پژوهشگران گرامی نتایج نهایی از تاریخ 27/11/93  بتدریج به اطلاع ارسال کننده مقاله خواهد رسید و در پنل ثبت نام همایش  نیز برای  کاربران قابل رویت خواهد بود.کلیه پذیرفته شدگان با توجه به نوع پذیرش(سخنرانی،پوستر،چاپ در ویژه نامه خلاصه مقالات) باید مقالات خود را در قالب های اعلام شده در اطلاعیه های بعدی در همین سامانه از طریق پنل کاربری خود ارسال نمایند.


ادامه مطلب ...

ادامه ثبت نام شرکت کنندگان در همایش
21 بهمن 1393

به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند :فرآیند دریافت مقالات به پایان رسیده و بزودی نتایج داوری اعلام خواهد شد ولی برای کلیه علاقمندان امکان ثبت نام و شرکت در همایش  و دریافت گواهی حضور تا تاریخ 01/12/1393 وجود دارد.لذا لازم است نسبت به ثبت نام و تکمیل فرآیند پرداخت هزینه اقدام نمایند.


ادامه مطلب ...

خبری فوری(تمدید زمان ارسال مقاله)
23 دی 1393

به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند: با توجه به استقبال فراوان و درخواست های مکرر شما کمیته علمی همایش با تمدید مهلت ارسال مقاله تا 10/11/1393 موافقت نمود.لذا علاقمندان فرصت دارند خلاصه مقالات خود را تا تاریخ اشاره شده از طریق سامانه همایش ارسال نمایند.ضمنا در جنب همایش کارگاههای آموزشی طراحی شده که پژوهشگرلن می توانند از پنل کاربری خود در بخش "امکانات دیگر" فهرست را مشاهده و ثبت نام نمایند.


ادامه مطلب ...

توضیحات تکمیلی نحوه ارسال مقاله
23 دی 1393

به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند: برای بررسی مقاله و داوری آن ، ارسال فقط یک فایل خلاصه مقاله به توجه به راهنمای تدوین آن که در منوی همایش بخش "روش تدوین مقاله"  آمده است کافی است و ارسال چکیده به زبان انگلیسی  و اصل مقاله اختیاری است.در صورت لزوم و نیاز به بررسی هریک از موارد اشاره شده موضوع از طریق همین سایت به اطلاع ارسال کنندگان خواهد رسید.


ادامه مطلب ...

پوستر
تماس با دبیرخانه
تلفن ثابت
نمابر
ایمیل
آدرس

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان