روزشمار کنگره
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


درباره همایش

این گردهمایی بین المللی با موضوع تغذیه ورزشی که یکی از مهم ترین موضوعات تاثیر گذار بر عملکرد ورزشی و همچنین در حفظ سلامت وپیشگیری از بیماریهای مزمن می باشد برگزار خواهد شد. موضوعات اصلی شامل جدیدترین مباحث علمی در زمینه نقش تغذیه صحیح در عملکرد ورزشی، مکمل های ورزشی و ارگوژنیک، آب و الکترولیتها و مدیریت وزن ورزشکار در ورزشهایی که دسته بندی وزنی دارند که توسط سخنرانان مدعوع خارجی و داخلی، ارائه و نتایج آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی توسط پژوهشگران داخلی و خارجی و پانلهای پرسش و پاسخ و سمپوزیومها جهت ایجاد محیطی برای  تبادل نظر و ارتقاء سطح عملکرد پزشکان، کارشناسان تغدیه و تربیت بدنی در ارائه رژیم های غذایی صحیح برای ورزشکاران، معرفی جدیدترین ابزار و وسایل ارزیابی وضعیت تغذیه ورزشکاران در این رشته، معرفی و برگزاری کارگاههای عملی و کاربردی در زمینه تعذیه ورزشی در اردوهای ورزشی، ورزشهای قدرتی، استقامتی و همچنین اهداء جوایز  پوسترهای برتر در سه روز برگزاری می باشد .

هزینه ثبت نام

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند هزینه ثبت نام در نخستین کنگره بین المللی تغذیه ورزشی ایران به شرح جدول زیرمی باشد:

 

 

+ هزینه دریافتی از شرکت کنندگان شامل حق ثبت نام، مقاله اول، پکیج کنگره (کیف، جدول برنامه کنگره ،هدایا، وسایل تحریر)، کتابچه یا لوح فشرده مقالات و 2 نوبت پذیرایی (صبح و عصر) در طول مدت برگزاری کنگره است.

+ دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی از 30 درصد تخفیف نسبت به مقطع تحطیلی بهره مند خواهند شد.

+ پرداخت هزینه ثبت نام صرفاً از طریق پنل شخصی به صورت اینترنتی و یا واریز به حساب مقدور می باشد. لازم به ذکر است که ثبت نام در وبسایت کنگره و ایجاد پنل شخصی رایگان است.

+ توجه نمایید پرداخت مبلغ ذکر شده در جدول با توجه به مقطع تحصیلی جهت قطعی شدن ثبت نام الزامی است.

 

کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوستر همایش
تماس با دبیرخانه
تلفن ثابت

98-3136616017+

نمابر

98-3136616021+

ایمیل
info@snc2017.ir
آدرس

اصفهان- خیابان ارباب - کوی شماره 7 - کدپستی: 8165815911

گالری
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان