روزشمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


اطلاعیه مهم
17 اسفند 1398

به اطلاع کلیه پژوهشگران و شرکت کنندگان در همایش ملی مدیریت ناب در نظام سلامت می رساند با توجه به تصمیم کمیته سیاستگذاری، همایش در تاریخ اعلام شده برگزار نمی شود.لذا ضمن پوزش از ثبت نام کنندگان درخواست می شود تا اطلاع بعدی در صورت تمایل فقط چکیده مقاله را ارسال و هیچ هزینه ای بابت شرکت پرداخت ننمایند.بدیهی است تصمیات بعدی در ابتدای سال 1399 به اطلاع خواهد رسید.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه1-ثبت نام در همایش
6 بهمن 1398

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند: برای ثبت نام در همایش لازم است مراحل عضویت در سامانه را پیگیری  و پس از ورود به پنل کاربری خود برای پرداخت هزینه با توجه به نوع ثبت نام اقدام نمایید.پرداخت در حال حاضر با حضور در بانک رفاه و واریز هزینه به شماره حساب مشخص شده و با ذکر شناسه امکان پذیر است ولی از 12 بهمن با نصب درگاه بانکی امکان پرداخت برخط از طریق سامانه و با کارت های بانکی عضو شتاب فراهم خواهدشد. در هر حال برای صدور گواهی، حضور در همایش  و پرداخت تعرفه مشخص شده الزامی است.


ادامه مطلب ...

تغییر زمان برگزاری همایش
22 مهر 1398

به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند با توجه به تصمیم کمیته سیاستگذاری زمان برگزاری همایش به اردیبهشت سال 1399 تغییر کرد تا امکان مشارکت بیشتر برای علاقمندان فراهم شود. ثبت نام از  دیماه 1398 امکان پذیر خواهد بود.


ادامه مطلب ...

دعوت همکاری و پشتیبانی از همایش
19 مرداد 1398

با توجه به ملی بودن همایش و نقشی که کاهش هدر رفت منابع و تسهیل امور جاری در سازمان ها خواهد داشت، انتظار می رود اساتيد دانشگاه ،مدیران ارشد ، میانی و کارشناسان و دانشجويان در برگزاری آن سهیم باشند، بديهي در برپايي اين چنين همايش ها و حمايت هاي مادي و معنوي دانشگاههاو شرکت­ها، صنايع و موسسات مختلف نقش بسيار مهمي در تحکیم جایگاه آنها درچشم انداز آينده کشورخواهد داشت. همچنين کاربردي کردن نتايج همایش موجب صرفه جویی های اقتصادی و کارآمدترشدن نظام ارایه خدمات بویژه در بخش سلامت خواهد شد. لذا بدين وسيله دبيرخانه همايش از مشارکت نهادها و ارگان هاي عمومي، موسسات پژوهشي و فناوري، شرکت ها و موسسات خصوصي استقبال مي کند.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
4 تیر 1398

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

ضرورت ارسال فایل های چکیده و اصل مقاله
4 تیر 1398

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند پس از ثبت مقاله خود باید با مراجعه به کنترل پنل خود برای هر مقاله دو فایل به شرح زیر ارسال نمایید :

  • فایل چکیده مقاله در فرمت word
  • اصل مقاله در فرمت  word

 

تنها هنگامی که هر دو فایل بالا ارسال شد وضعیت مقاله شما به حالت "دریافت مقاله" تغییر می کند و جهت ارسال برای داوری اماده می شود.

عدم ارسال هر کدام از فایل های اعلام شده تا مهلت مقرر باعث عدم ورود مقاله به مرحله داوری می گردد.


ادامه مطلب ...

ثبت نام/ورود
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


پوسترهمایش
تماس با ما
تلفن ثابت

تلفن دبیرخانه علمی

03137925157

دبیر اجرایی

09358358877

نمابر

03136684799

ایمیل

hmerc@mui.ac.ir

آدرس

اصفهان دروازه شیراز خیابان هزارجریب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی مرکزتحقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان